TIARA Fringe Detailed Evening Gown B9 26039 Blue TA-B9-26039-09

415.69 $ %21
332.52 $
 • Product Description

  İade Koşulları; -İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır. -Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir. -Ürün üzerinde bulunan koruma bandının sökülmesi, hasar görmesi durumunda iadeniz kabul edilmeyecektir. -Ürün üzerinde bulunan etiketin çıkarılması durumunda iadeniz kabul edilmeyecektir. -Hasar görmüş, sıvı ile temas etmiş, üzerinde parfüm ya da makyaj malzemesi kalıntısı bulunan, yeniden satılabilirliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir. -Anlaşmalı kargolar dışında diğer kargo şirketlerinden yapılan iadelerde ücret göndericiye aittir. -Yukarıda belirtilen iade şartlarına dikkat ederek 14 iş günü içinde fatura arkasında yer alan talimatlara göre Kayra.com’ a iade edebilirsiniz.
 • Fabric Care

  :%100 Polyester
  Do Not Wash
  Do Not Bleach
  Do Not DryClean
  Do Not Wring
  Do Not Iron
  Do Not DryClean

 • Delivery and Return Conditions

  Satın aldığınız ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İade işlemleri için şu hususlara dikkat edilmelidir;
  Faturasız iade ve değişim yapılamaz. Bu sebeple faturasız kargo teslim almayınız. 385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca, iade işlemlerinizin gerçekleşmesi için iade formu doldurulmuş ve imzalanmış olmalıdır.
  İade ve değişim yalnızca Türkiye içi gönderilerde yapılabilir.
  İade edilecek ürünün etiketi üzerinde olmalıdır. Ürüne ait tüm aksesuarlar, ürünle beraber iade edilmelidir.
  Ürün kullanılmamış, zarar görmemiş, yeniden satılabilir özelliğini kaybetmemiş olmalıdır.
  Değişim, yalnızca aynı ürünün farklı renk ve bedenlerinde; eğer ürün stoklarımızda mevcutsa yapılabilir. Değişimi talep edilen ürün stoklarda bulunmadığı durumda ürün bedeli tarafınıza iade edilir.
  İade ve değişimlerde, ürün UPS Kargo ile gönderilmelidir. İade gönderilerinde kargo bedeli alınmamaktadır. 444 00 33 numaralı telefondan 7AT697 müşteri kodu ile, UPS kargo kuryesini adresinize çağırarak kolayca iadenizi gönderebilirsiniz.

 • Body Size Chart